ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دکتر م.ت : خانم دکتر، دکتر ن برات خط و نشون کشیده! 

من: :|

_ خیلی ازت شاکیه. 

+ چرا؟! چی شده آقای دکتر؟

_ سر اون پسر بچه که دندون لترالش آبسه کرده بود.

+ همون که عکسشو بهم نشون دادین گفتم باید اپکسیفیکیشن بشه؟

_ آره. البته شما قبلش مریضو دیده بودین بهش گفته بودین بره پیش متخصص. رفته. متخصصه هم گفته "گند زدن تو دندونت حالا فرستادن من درست کنم" ( با نظر متخصص تقریباً موافق بودم. دکتر ن گند زده بود و وقتی مریض بعد یکسال اومده بود با درد و آبسه، به جای اینکه سریع دندون رو باز کنه و پالپ رو دربیاره تا تحلیل نده، براش آنتی بیوتیک نوشته بود :)) دکتر ن میگه، دکتر مقدم مریضارو اینشارژ میکنه :| میگه مریض خودم بوده باید میفرستاد پیش خودم.

+ من اصلاً اون بچه رو ندیدم. شما عکسشو آوردین بهم گفتین باید اپکسوژنزیس بشه، براتون توضیح دادم، دندون نکروزه آپکسو ژنزیس نمیشه، باید آپکسیفیکیشن بشه. 

_ حالا میخوای از سر خودت باز کنی اشکال نداره.

+ :|

_ ولی نباید بذاریم یه متخصص به خودش اجازه بده راجع به عمومیا اینجوری صحبت کنه. یه جوری باید انجام بدیم کارو خودمون.

+ من نفع بیمار رو در نظر میگیرم. حتی اگه مریض خودم باشه. این کار تخصص میخواد. به هر حالرمن دو هفته ی دیگه بیشتر اینجا نیستم.

_ خانم دکتر مگه اینجا کودکستانه هرچی من بگم شما باید قهر کنی بری؟ 

+ نه قهر نمیکنم. یه سری برنامه دارم که بعد عید خیلی نمیرسم که کار کنم. 

_خیر باشه خانم دکتر

+ دعا کنید که خیر باشه :)

_ به دکتر ن زنگ زدم گفت اگه دوهفته دیگه هستی فقط، همین دوشنبه، قرارمون سر کوچه ???????? 

پ.ن: دندونپزشک خوب هست. اما کم است ????

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلستان چت ،چت ،چت روم ،گلستان گپ تابان هرآنچه دل تنگم بخواهد خانه اندیشه مطالب به روز از وب ایران jaydenbgt4457 netz چیزآ ماه ناز - سایتی برای همه toys