ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دارم به لحظات ملکوتی غروب جمعه نزدیک میشم برنامه هامو تو ذهنم مرور میکنم یه دوش میگیری، میری از اون مغازه خوشگله ی اول بلوار یه شومیز مشکی میخری میای خونه اماده میشی و مهمونی که کوشا باعثش شد اما شاید اگه مریم اوکی رو از من نگرفته بود، مهمونی هم نبود امروز تولد میثمه، اما بهش تبریک نگفتم مریم هم دعوتش نکرده گویا، راضیه هم ازش ناراحته به هرحال اون خودش انتخاب کرده که دیگه دوسش نداشته باشیم :) ( فکر کنم همیشه همینطوریه آدما انتخاب نمیکنن که کی دوسشون داشته باشه شاید تلاششون تو این زمینه جواب بده، اما اختیاری نیست اما در مورد اینکه دوسشون نداشته باشن، قطعاً یه پروسه ی هوازی اختیاری رو طی میکنن و قطعاً هم جواب میگیرن میثم هم تلاششو کرده میثم نماینده ی محبوبمون که بگذریم. امیدوارم ۲۸ سالگی شیکی رو شروع کرده باشه ????) 

تا حالا شده وسط فرندز دیدن بزنید زیر گریه؟؟ مسخره ست اما اپیزود ۱۶ سیزن ۳ هربار که میبینم باعث میشه یه دل سیر گریه کنم( اصلاً دلم واسه یه برک آپ درست و حسابی تنگ شد ???????? ) نمیدونم منو یاد چی میندازه دقیقاً واقعا نمیدونم با هیچکدومشون در حال حاضر نمیتونم همزاد پنداری کنم، خلسه ای وجود نداره اما جمله ی "without these hands" باعث میشه مثل ابر بهار گریه کنم ????????

( قشنگ زمینه ی یه زن خونه دار شدن و سالی یه بچه به دنیا آوردن و فیلم هندی دیدن و آبغوره گرفتن رو داشتم میدونم ????????)

خیلی وقته که با خودم قرار گذاشتم فرمولامو ساده تر کنم از الان تا اخر دنیا هم حوصله ی هیچ برک آپی، حتی واسه دو ساعتم ندارم (یعنی حتی اگه بخوام، حوصله ش رو ندارم????) اما واقعاً چی شده که انقد راحت، با یه جمله بهم میریزم یه مثال دیگه هم اینه که  دو هفته ست محمد آلبوم خواجه امیری رو که افتخار داده امضاشم زده روش رو بهم داده حتی یکبار پلی نکردم دو سال هیچ موزیکی که بویی از غم داره رو گوش نکردم. این دو سال از چی فرار کردم؟ ????

فکر کنم وقت روبرو شدن با تمام ترسامه شایدم وقت نترسیدنه قراره اتفاقای خوبی بیفته میدونم اما تعریف خوب رو باید عوض کنم خوب اون اتفاقیه که میفته دقیقاً همون اتفاق نه اون اتفاقی که ما میخوایم بیفته 

فکر کنم فقط اینجوریه که حالم همیشه میتونه خوب بمونه حتی با  تصور جمله ی "without these hands"  

پ.ن: در طریقت هرچه پیش سالک آید خیر اوست/ در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران دانلود نوشته های دختر متفاوت_جایی برای نوشتن آپشن خودرو | دنیای آپشن سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب maghalat تمشک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید - فول آلبوم | جمعه نویسی | در کوچه های شعرگناباد