ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

* سلام :)

** نیومدم که فقط سال نو رو تبریک بگم ان شاء الله که مبارک باشه سالتون راجع به امسال صحبت دیگه ای ندارم چون گویا جوجه ها رو آخر پاییز می شمارن

+ امیدوارم که آخر شاهنامه ی امسال هم خوش باشه :)

*** اخیراً متوجه شدم که علاوه بر موسیقی و فیلم نوشتن هم خلسه میاره منتها برعکس دو مورد قبل این خلسه قبل نوشتن میاد. و حداقل برای من رابطه ی عکس با سن داشته. مثل یه بیماره که که اواسط دهه ی دوم شروع می شه و تا اواخر دهه ی سوم خود بخود محدود میشه البته این حالت بای مُداله یعنی چی؟ یعنی واسه بعضیام دیر شروع میشه دهه ی چهار و پنج و خب تا آخر عمرشون درگیرن. خوشحال نیستم که نوشتن داره واسم سخت میشه اما خوشحالم که امشب بالاخره شد که بشه یه دل سیر بنویسم.

+ شاید شاید منم یه روز خوب شدم :)

**** بعد مدت ها دلم دوباره واسه سال 86 تنگ شد که اومدم اینجا دوازده ساله که اینجا می نویسم. هیچ وقت دلم نمیخواد اینجا پاک شه. کسایی که اینجا رو میخونن برام خیلی عزیزن. اینجا باید با تمام خلسه های زندگی من بمونه با تمام اشتباهاتم بچگی هام نق نقای رو مخم با تمام دنیای عجیب و غریب و ادبیات کج و کوله ام. دلم نمیخواد اگه یه روزی به هر دلیلی نبودم ( مرگ هم عرصه ی بایسته ای از زندگی است چون!) اینجا نباشه دوازده سال گذشته تا این من اینهمه راه اومده. نمی خوام هیچ وقت ردپای اینهمه سال از زندگیم پاک شه.

+ اینهمه سال سخت.

***** سختی ها همیشه از آدم یه آدم دیگه میسازن این آدم جدیده همونیه که خمیر مایه ی خود آدمه. همون اصل آدمی که باز جوید روزگار وصل خویش. همونیه که برگردی به عقب می بینی از اولشم زمینه ی این آدم شدن رو داشتی و یه جاهایی تو رو دروایسی، یه جاهایی از ترس و یه جاهایی واسه منفعت این آدم نبودی البته همیشه سختی آدمو عوض نمی کنه. یه وقتایی هم موضوع اینه که  إِنَّ الْإِنْسَانَ لَيَطْغَى ﴿۶﴾ - أَنْ رَآهُ اسْتَغْنَى ﴿۷﴾ ( علق- حقا که انسان، همین که خود را بی نیاز ببیند، سرکشی می کند ) بله  

ولی دوران سخت رو گذروندن سخته. اینکه آدم به جایی برسه که اون چیزایی که باید رو از زندگی یاد بگیره،  اینکه یه آدم بتونه حال خودشو خوب کنه گذروندن خلسه هایی که از بلوغ باهات بوده رسیدن به نقطه ی فهم زندگی سخته. اما وقتی به اونجا برسی دیگه به خودت سخت نمیگیری دیگه راحت میگذره. یه آدم دیگه شدن یعنی پوست انداختن. پوست انداختن سخته خیلی درد داره خیلی عمق داره این درد زمان فقط یه گوشه ی کارو میگیره دستش گذر زمان چیزیو عوض نمیکنه جز روح و روان و ذهن آدم رو زندگی کلاً سخته. تموم شد و رفت.

+ خوب گفته خودش اصلاً  لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ فِي كَبَدٍ (4-بلد- همانا انسان را در رنج آفریدیم)

****** همیشه فکر می کردم یه جورایی به دنیای ریاضی بدهکارم و خودمو نمیبخشیدم واسه رفتن تو راه پزشکی اما این مسأله ی ازدواج شاید تنها چیزی باشه که سخت نیست اما فوق العاده پیچیده ست  چطوری بعضیا انقد ساده حلش میکنن رو نمیدونم. من که کم آوردم  شایدم بخاطر بدهکاریمه که باهاش انقد درگیرم :|

+ همیشه اولین کوپه

از آن‌ِ زنی‌ ‌ست

که از اندوهِ چشمان مردی خسته می‌گریزد

همیشه آخرین ایستگاه

از آن‌ِ مردی ‌ست

که روزگارش بی‌ حضور مو‌های سیاهِ زن

قطاری را میماند

که عشق را

در اولین کوپه اش

با خود می‌‌برد. ( نیکی فیروزکوهی )

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارسی فیلم | دانلود فیلم و موزیک جدید گلین گپ|دلناز چت|گلراز چت|چت روم|چت| ویلا لند | اجاره روزانه باغ ویلا در شهریار درسی فایل خرید اینترنتی پايه ششم كرمانشاه Making Money Online in Iran سنه کالا