ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

مثل آدمایی( یا بهتر بگم قاتلایی) که مرتکب قتل میشن از دوشنبه هفته ی پیش عذاب وجدان داره منو میکشه. صدبار اومدم اینجا نوشتم باز دکمه ی عدم نمایش رو زدم کسی متوجه نشه چیکار کردم. یکشنبه هام که مژده سرش خلوته انگار که برم پیش پدر معروفترین کلیسای مونترال، زنگ میزنم و باهاش حرف میزنم و قربونشم میرم که همیشه بهم میگه به خودت وقت بده.

دیشب بود که از خدا خداستم کمکم کنه یهو پارمیس استوریمو تو اینستا ریپلای کرد سر صحبتو باز کرد فحش رو کشید بهم که پارسال سر مهمونی اون ش.ح.ا بهت گفتم اینکار بکن بعد یکسال بالاخره یه حرکت زدی تازه عذاب وجدانم داری؟ عقب مونده ی من!!

حالا به هر حال از دیشب که پنجشنبه شب بود و بنده کلی مراقبه کردم و کلی دعا که فقط پروردگار ببخشن و توفیق دوباره رو پا وایسادنم رو بدن یکم دیگه به اون بدی نیستم! ( فقط میخوام یه تیر حروم میثم کنم که یهو یه عالمه اطلاعات بهم داد و رفت که رفت و  یه هفته ست جواب منو نداده که پیش اونم اعتراف کنم و بقول سامان " بیشعور مسج آدم رو میبینه و جواب نمیده" و اگه اون میثم رو هم بتونم یه جوری بزنمش بهتر تر میشم!)

خلاصه که این ده روز ما جهنم رو آوردیم تو خونمون تو اتاقمون تو دل سوختمون و دیشب با فحشای پارمیس جان چندتا از طرفش زدم تو صورت خودم که " ببین بسه هر کاری کردی، حق داشتی تو هم آدمی.‌.  تو هم حق داری ببُری و اینکه کی تعجب کرده از حرکتت و  کی تاییدت میکنه و کی چقدر زندگیش عوض شده از این حرکت و کی باورش ریخته و کی از بهشتش افتاده بیرون و کی یه هفته تو دانشگاه ناراحت بوده???? مهم نیست. فدای سرت! 

واقعا فدای سرت فدای یه شب از سختی های اون ۴۰ شب قبل از امتحان که هنوز باورت نمیشه که کی، چه بلایی، تو چه موقعیتی سرت آورد و این حرکت حتی یه گوشه ش رو جبران نمیکنه!! " 

خلاصه که از دوشنبه آخر آبان تا خود ۶ صبح ۹۷/۹/۹ حال ما اورژانسی بیمارستان روزبه بود ولی خب دیگه مثل همیشه صبر جواب میده. خوب نیستم و از فردا قراره بهتر باشم. از فردا که از شنبه باشه! 

پ.ن: تمنای وفاداری مرا هرگز نبود از تو/ ولی ای بی وفا! از بی وفا هم انتظاری هست ( شعر همین الان فاضل نظری که گذاشت تو اینستاش فقط گفته اینو که من ببینم و هم عذاب بیاد تو جونم هم عذاب وجدان !)

پ.ن۲: تازه میفهمم چرا انقد خدا تو قرآن تاکید کرده، اگر شمارا اذیت کردن، شما هم به همون اندازه اذیتشون کنین و اگه ببخشید و صبر کنید بهتره! واقعا انتقام واسه امثال من ( حتی اگه به خواست من نباشه و خودشون تریبون بِدن بهم تا حرف بزنم) واقعا هیچ لذتی نداره. و هرچند همه تاییدم میکنن اما من پیش خودم شکست خوردم ???????? 

پ.ن ۳: بالاخره بعد سالها واسه خودم اسم انتخاب کردم. یه جور تخلص یه جور اسم مستعار و این اسم رو مدیون مهسا، همکلاسی اول دبستان تا دوم دیبرستانمم که همیشه صدام میزد نیها، نیها.

گشتم معنیشو پیدا کردم یعنی نیت پاک :)

برای کم شدن عذاب وجدان احمقانه ام این اسم بقول نیما یه ریمایندره برای اینکه یادم بیاد من هیچ وقت از هیچ کاری نیت بد نداشتم :)

پ.ن۴: خرم آن روز کز این مرحله بربندم بار.‌ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ـجهادنامهـ نیکا دکور flw me sufr اموزش قران پخش تراکت ماندگار قیمت طلا و ارز عمومي یو پی اس ، باتری یو پی اس ، اینورتر ، استابلایزر مسافرت